Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yenileniyoruz!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir söylenti: ROBİNHO

YazarMesaj
ßy Ousilva
Bir söylenti: ROBİNHO AknE2b

Bir söylenti: ROBİNHO Lp-ozel-rutbe-7
ßy Ousilva

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 322
Başarı Puanı Başarı Puanı : 5641
Rep Puanı Rep Puanı : 5011
Bölümü Bölümü : Spor forumu
İş/Hobiler İş/Hobiler : Futbol | Oyunlar | Pc
Lakap Lakap : L€Ǿ M駧İ

Bir söylenti: ROBİNHO Empty
MesajKonu: Bir söylenti: ROBİNHO   Bir söylenti: ROBİNHO I_icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 12:28 pm

Dün gece uykum kaçmıştı biraz ntv spor izleyim belki uykum gelir dedim. Sonra açtım maç özetleri falan filan. Sonra adını hatırlamadığım (adına bakmadım sadece izliyordum) bir program başladı işte güzel haberler vardı program ilerleyince bi haber çıktı haber şöyleydi:
Beşiktaş'ın, Robinho'nun transferi için Manchester City'e 16,7 milyon sterlin teklif ettiği, ancak İngiliz kulübünün bu öneriyi geri çevirdiği ileri sürüldü.
Uluslararası basında yer alan haberlerde, Robinho'yu Real Madrid'den rekor bir transfer bedeli karşılığında, 34 milyon sterlin ödeyerek renklerine bağlayan Manchester City'nin, oyuncuyu çok daha düşük bir fiyata satmak istemediği ve Beşiktaş'ın 16,7 milyon sterlinlik teklifini reddettiği belirtildi. (bu bölümde biraz alıntı yaptım)

Belki beşiktaş bu transferlerin üstüne ROBİNHO yu da alacak güçleri vardır diye düşündüm. Alırlarsa diğer takımların işi çok zor olacak.

Aferin beşiktaş bu sezon çok iyisiniz. Wink
http://bizimyerimiz.forum.st

Bir söylenti: ROBİNHO
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robinho Gelecekmi