Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yenileniyoruz!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lugano Geri Dönüyor

YazarMesaj
ßy Ousilva
Lugano Geri Dönüyor AknE2b

Lugano Geri Dönüyor Lp-ozel-rutbe-7
ßy Ousilva

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 322
Başarı Puanı Başarı Puanı : 5641
Rep Puanı Rep Puanı : 5011
Bölümü Bölümü : Spor forumu
İş/Hobiler İş/Hobiler : Futbol | Oyunlar | Pc
Lakap Lakap : L€Ǿ M駧İ

Lugano Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Lugano Geri Dönüyor   Lugano Geri Dönüyor I_icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 6:59 am

3.5 milyon Euro getirip başka takıma gitme şansı bulunan Lugano, Kocaman'la konuştu. Başarılı futbolcu dönüp dönmeyeceği konusunda son sözü söyledi.

3.5 milyon Euro getirip başka takıma gitme şansı bulunan Uruguaylı yıldız, Aykut Kocaman'a "Ayın 27'sinde İstanbul'dayım, sen sakın merak etme" diyerek garanti verdi

Vatan Gazetesi'nden Ferudun Niğdelioğlu'nun haberine göre, F.Bahçe'de 3.5 milyon Euro getirmesi halinde serbest kalma ihtimali bulunan Lugano konusundaki endişeler tamamen ortadan kalktı. Hem de bizzat futbolcunun kendisi tarafından. Dünya Kupası'ndaki performansının ardından talipleri artan oyuncunun takımda kalması için gerek yöneticiler gerekse teknik heyet yoğun pres yaparken, Aykut Kocaman'ı arayan Lugano hocasına garanti verdi.

RÖVANŞTA OYNAYABİLİR

Önceki gün ülkesinde tatil yapan yıldızı arayan Kocaman "Dinlenmek tabii ki hakkın. Zor ve yorucu bir dönem geçirdin. Sakatlığın da var. Ayın en geç 22-23'ünde İstanbul'da olman lazım" derken, Lugano'nun ise "Hocam merak etme 27'sinde döneceğim. Dünya Kupası sonrası 15 gün tatil yapmış oluyorum. Ancak yeni başladın ve sana destek olmamız lazım. Seni de çok seviyorum. Birkaç teklif geldi ancak ben bu yıl da F.Bahçe'deyim. Şu an sadece dinleniyorum. Çalışmıyorum. Söz ayın 27'sinde İstanbulda olacağım. Merak etme."

Bu gelişmelerin ardından Şampiyonlar Ligi ön elemesinin ilk ayağında maçında oynayamayacak olan Lugano ilk maçta kötü bir sonuç alınması halinde 4-5 günlük bir hazırlıkla rövanşta oynatmayı planlıyor. Lugano'nun dönecek olması takım içinde de sevinç yarattı.

http://bizimyerimiz.forum.st

Lugano Geri Dönüyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ey duaları geri çevirmeyen Rahman!
» Gidenin geri dönmesi için çeşitli dualar