Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yenileniyoruz!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arda b.münchen le anlaştı

2 posters
YazarMesaj
ßy Ousilva
Arda b.münchen le anlaştı AknE2b

Arda b.münchen le anlaştı Lp-ozel-rutbe-7
ßy Ousilva

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 322
Başarı Puanı Başarı Puanı : 5641
Rep Puanı Rep Puanı : 5011
Bölümü Bölümü : Spor forumu
İş/Hobiler İş/Hobiler : Futbol | Oyunlar | Pc
Lakap Lakap : L€Ǿ M駧İ

Arda b.münchen le anlaştı Empty
MesajKonu: Arda b.münchen le anlaştı   Arda b.münchen le anlaştı I_icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 10:13 am

Galatasaray'da herkes Lorik Cana'dan sonra kim gelecek diye beklerken, Sabah Gazetesi'nin usta yorumcularından Hıncal Uluç, yine gündeme damgasını vuracak bir iddiada bulundu.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Hıncal Uluç'un olay açıklaması...

"Şu anda bana gelen haberler Arda'nın Bayern Münih ile kesin anlaşma yaptığı ve bir hafta içinde gideceği şeklinde. Yani Arda'nın "Evet demesini bugün önleyen şey Galatasaray'da kalma duygusu falan değil. Kafasında İngiltere var daha çok. Menajeriyle birlikte Liverpool'un teklifi ne derece ciddi onu bekliyor. Liverpool'dan ümit kesilirse Bayern'e gidecek ve doğru yapar Arda. Çünkü Galatasaray'da geleceği yok.

Galatasaray'ın onu istemediği bu dönemde de ortaya çıktı. Yani başkanından, ultrAslanlarına kadar herkes çocuğu çiğ çiğ yemek için kuyrukta bekliyor. Arda'nın bunlara karşı dayanma, direnme gücü yok. Arda, ruhsal olarak zayıf. Geçen sene yıkıldı. Tribünden yaşanan olaylardan sonra yıkıldı. Takım kaptanı olduğu halde yıkıldı. 'Ben takım kaptanıyım. Yıkılmamam lazım. Yıkılmaya hakkım yoktur' diyemedi.

Kendini de üzecek, noksanlarını da bilecek. Türkiye'de kendisine bir gelecek kalmadığını görecek ve gidecek. Zaten Arda ile ben uzun zamandır konuşmuyorum. Hemen hemen her maçtan sonra biz sohbet ederdik. Konuşamadık bir türlü ama yakın çevresine Galatasaray'da kalmaktan artık zevk almadığını ifade etmiş."

Kaynak: mynet.com
http://bizimyerimiz.forum.st
mameTOrres
Moderatör
Moderatör
mameTOrres

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 83
Başarı Puanı Başarı Puanı : 160
Rep Puanı Rep Puanı : 1
Bölümü Bölümü : eğlence/mizah
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci/07
Lakap Lakap : Kaya

Arda b.münchen le anlaştı Empty
MesajKonu: Geri: Arda b.münchen le anlaştı   Arda b.münchen le anlaştı I_icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 4:59 pm

Gitmesi iyi olur bence de avrupada bir türk daha Smile)
http://www.mametorres.tr.gg

Arda b.münchen le anlaştı
1 sayfadaki 1 sayfası